Hopp til hovedinnhold

Hjertesak - Adopsjon / Miss Norway

Alle pengen som går inn vil gå til Barn som er på barnehjem! Målet er å samle inn så mye som mulig på 1 år, og kunne reise ned selv (dokumentert) å gi bidraget! (Det vil gå til alt fra utbygging, medisiner, mat, klær etc)

Livet er menneskets største gave, som dem sier hvert eneste barn er en blessing. Det å få muligheten til å leve og ikke minst en kjangs til å få et godt liv er ubekostelig. Det er utallige barn som er blitt født i en situasjon hvor dem må bli adoptert, fattigdom er oftes den største årsaken. Spebarn og barn blir fostret sin første levetid både i fosterhjem og på barnehjem.

Det har seg slik at mange barnehjem har dårlig kår, og ikke tilstrekkelig med det som trengs for barna på barnehjem.

Mitt ønske er å samle så mye som mulig for å kunne støtte barnehjem både i europa og internationalt.

1 KRONE fra hver person som kommer over denne spleisen er et bidrag for at barn som er i en "vente" fase for å få en trygg familie og et tryggt liv blir enda bedre!

Tusentakk for bidrag, love!

Hjertesak - Adopsjon / Miss Norway

205 kroner innsamlet

Refundert
0% av 50 000 kr
Ikke-verifisert
Andrea Vassbrekke Garcia mottar pengene
Refundert

Hjelp Andrea Vassbrekke Garcia å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Andrea Vassbrekke Garcia er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×