Prosjektbilde for Paralympic racing rullestol

Paralympic racing rullestol

Alle pengene som samles inn går til å kjøpe inn ny racing rullestol

Hei alle sammen! Jeg er en 18 år gammel idrettsutøver med store drømmer og ambisjoner. Akkurat nå, trenger jeg deres hjelp til å oppnå mitt mål - å skaffe en toppmoderne racingrullestol for Paralympics neste år!

Den rullestolen jeg har i dag er langt fra å være toppnivå, og den begrenser virkelig mine muligheter. Selv om jeg har kjempet meg til VM i år med denne slitte stolen, vet jeg at med riktig utstyr kan jeg virkelig nå mitt fulle potensiale.

Rullestolracing er min lidenskap, og jeg elsker følelsen av fart og konkurranse. Å ha den rette rullestolen kan gjøre en enorm forskjell i prestasjonene mine og gi meg sjansen til å konkurrere på like fot med de beste utøverne der ute.

Jeg ber dere alle om å støtte meg i denne reisen. Hver eneste krone vil bringe meg nærmere målet mitt om å skaffe den nye racingrullestolen. La oss sammen gjøre drømmene mine til virkelighet og representere vårt land på Paralympics med stolthet. Takk for all støtten!

Paralympic racing rullestol

250 kroner innsamlet

1 giver
Avsluttet 02.07.2024
0% av 334 000 kr
Anisa Abdihakin Abdulle sitt profilbilde
Verifisert
Anisa Abdihakin Abdulle mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. 1 ga anonymt
Del innsamlingen
Facebook
X
Plakat
Lagre bildet på telefonen din og last bildet opp på Instagram som et vanlig innlegg eller i story.
Skriv ut en plakat og heng den opp i ditt nabolag eller legg den i naboenes postkasse.
Skriv ut QR-koden og vis den frem til potensielle givere slik at det blir enklere for dem å gi.
Anisa Abdihakin Abdulle er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår? Rapporter den til oss.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×