Prosjektbilde for En liten pause i hverdagen

En liten pause i hverdagen

Pengene går til å gi di en tur å se frem til , så di kan få gode minner og positive opplevelser sammen bort fra hverdagen ❤️ blir det penger til overs går dette til renovering av hus da dette stoppet opp pga sykdom og økenomi

Etter å hatt kreft to ganger siden desember 2021, trenger Hege og familien sårt å komme seg på en ferietur sammen 

❤️ 

Etter å ha blitt dårligere over flere år med mageproblemer fikk hun påvist kreft i endetarm des 2021. Hun var igjennom noen tøffe måneder med cellegift før hun fikk fjernet svulst i juni 2022 i kristiansand .. legene fikk da fjernet alt, å de sa at det så fint ut. 

I januar 2023 bare noen uker etter hun så smått hadde begynt å jobbe igjen, fant di 3 nye svulster i bekkenområdet. Denne gangen lå de så uhamslig til at hun måtte behandles i Oslo. Det ble mange turer frem og tilbake, og i mars var det et lengre opphold med stråling to ganger daglig, samt et par kurer med cellegift.  

Siden hun måtte stråles to ganger til dagen, og formen var dårlig orket hun ikke reise hjem på perm i helgene. Og det å få besøk av barna kostet veldig mye, men likevel tok de seg råd til å få barna ned å kose seg ei helg midt i behandlingen. 

Det ble ny operasjon i mai 2023 for å fjerne svulstene .. selve operasjonen tok rundt 10 timer. 

Pga komplikasjoner som høy crp og feber var Hege innlagt på Radiumhospitalet i Oslo i 3 uker. 

Nå er Hege endelig oppe å går, og blir sterkere for hver dag. Men hun og familien lever med frykt i forkant av hver kontroll som hun må på hver 3. måned nå i starten. 

Det er ikke bare den som er syk dette påvirker, men mann og barn også. . Jeg ønsker å gi familien en anledning til å komme seg bort å få litt pusterom etter disse årene med sykdom. Og samle seg noen gode minner og opplevelser sammen. Jeg blir evig takknemmelig for hver krone folk kan avse ❤️

Pengene går i hovedsak til å gi di en fin tur å se frem til ❤️ 

(blir det penger til overs går dette til renovering av huset deres da dette stoppet opp pga økonomien)

En liten pause i hverdagen

15 930 kroner innsamlet

40 givere
Avsluttet 05.12.2023
7% av 200 000 kr
Bodil Sunde sitt profilbilde
Verifisert
Bodil Sunde mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Elin og Morten
    God bedring ❤️
  2. Ewelina
    God bedring❤️
  3. Kari Elise og Arnt
    Ønsker deg en riktig god bedring
Del innsamlingen
Facebook
X
Plakat
Lagre bildet på telefonen din og last bildet opp på Instagram som et vanlig innlegg eller i story.
Skriv ut en plakat og heng den opp i ditt nabolag eller legg den i naboenes postkasse.
Skriv ut QR-koden og vis den frem til potensielle givere slik at det blir enklere for dem å gi.
Bodil Sunde er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår? Rapporter den til oss.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×