Game and Give - Gjør en innsats for Nepal

Barn med funksjonsnedsettelse risikerer å ikke få hjelpen de trenger, for tilbudene er enten mangelfulle eller ikke tilgjengelige i det hele tatt. Derfor ender mange opp med å ligge på ryggen en hel oppvekst. Dette er barn som kunne ha lekt, syklet og danset hvis de hadde fått hjelpen de trenger. Flere kunne også ha gått på samme skole som alle andre barn.
Vi samler inn penger for at flere barn skal få muligheten til å leke, sykle og danse ute i solen. Vi ønsker ikke at barna skal vokse opp uten muligheten til å gå på skole med andre barn i samme situasjon.
8849
Nå kan du være med og hjelpe til med å samle inn 8849 kroner!
Det er samme antallet i kroner som antall høydemeter til Mount Everest.
De færreste av oss kan gå til toppen av Mount Everest, men de fleste kan samle inn krone på krone til barn i Nepal.
Spons vårt Mario Kart-løp!
Vi er en gjeng som er med på Game and Give 2023. Vi skal spille Mario Kart og samle inn penger til Nepal. Vil du sponse en av bilene?
Her, i denne spleisen, får du muligheten.
Legg inn det antallet kroner du vil sponse, så ser vi om vi klarer å nå toppen av Mount Everest i pengeinnsamling.
