Dette går over all forventing, og jeg er meget ydmyk over all denne hjelpen!
Jeg har snart nådd mitt mål/håp, og for å være ærlig så veit jeg ikke hva jeg skal gjøre videre nå..??.. Har blitt anbefalt å la den stå noen dager til, så jeg kommer til å gjøre det. En STOR takk til dere som har hjulpet med bidrag og ved å dele den..takk fra OSS.
Skal jeg heve beløpet en gang til eller vil det se rart ut? Noen sier at jeg kan og burde heve grensen, men jeg er såå usikker.
Jeg hever beløpet en siste gang, og synes folk det er urimelig så si ifra.
Når dette er sagt, så vil jeg bruke alle pengene på julefeiring med mine, og skulle dette føre til at jeg kan kjøpe en gave som jeg vet min datter ønsker seg, men som er koster litt( hun ønsker seg en Nintendo Switch eller et teleskop faktisk). Det trenger selvfølgelig ikke å være hverken nytt eller det beste, men jeg får se om det kan skje.
Hva gjelder julefeiring med min far som har vært/er alvorlig syk, så vil det gå med ca 1000kr bare i drosje frem og tilbake på Juleaften. Jeg har ikke bil eller førerkort, og buss går det ikke i helgen og ihvertfall ikke på Juleaften.