Prosjektbilde for Bygging av eget rom til kinomaskinen ifbm bygdekino

Bygging av eget rom til kinomaskinen ifbm bygdekino

Pengene som kommer inn her vil utelukkende gå til å bygge et eget "maskinistrom" til bygdekinoen. Dette vil gjøre at alle får en mye bedre opplevelse, og kanskje vi klarer å presse inn noen ekstra sitteplasser når vi frigjør mer plass bakerst i rommet.

De som har vært på kino hos oss fikk nok med seg at kinomaskinen var rimelig stor og ganske bråkete! Den ilag med resten av utstyret til bygdekinoen tok mye plass, og produserer mye varme, så det vil bli en mye bedre kino-opplevelse om vi får dette flyttet ut i et eget rom.

Vi har mulighet til å bygge et rom til dette formålet rett bak kinorommet. Der er det i dag en altan som vi kan bygge inn, og lage plass til alt utstyret til bygdekinoen.

Klarer vi å samle inn penger til materialer så skal vi se om vi klarer å sette opp dette så snart det lar seg gjøre!

Bygging av eget rom til kinomaskinen ifbm bygdekino

29 250 kroner innsamlet

44 givere
Avsluttet 28.02.2024
73% av 40 000 kr
Skjærgårdsgaming sitt profilbilde
Skjærgårdsgaming
Verifisert
Jann-Erik Markussen står bak spleisen
SKJÆRGÅRDSGAMING mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. 1 ga anonymt
  2. Dampskipskaia AS
  3. 2 ga anonymt
Del innsamlingen
Facebook
X
Plakat
Lagre bildet på telefonen din og last bildet opp på Instagram som et vanlig innlegg eller i story.
Skriv ut en plakat og heng den opp i ditt nabolag eller legg den i naboenes postkasse.
Skriv ut QR-koden og vis den frem til potensielle givere slik at det blir enklere for dem å gi.
Jann-Erik Markussen er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår? Rapporter den til oss.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×