Hopp til hovedinnhold

Nye Paddocker HRRK

Dekke inn underskudd på bygging av nye paddocker

Paddockene på ridesenteret måtte gjøres noe med. Både hestene og brukere opplevde utfordringer med manglende drenering og sikkerhet.

Sammen med SpareBank 1-stiftelsen Ringerike startet jobben med bygging høsten 2023 og de nye flotte paddockene stod ferdig i november. Alle paddocker har fått strøm til varmebøtte, nye gjerder, tråd og sand.

i forhold til budsjett skulle klubben stille med dugnad verdt 150 000,-. I tillegg valgte vi å oppgradere veien inn på område og la mye jobb og masser i ekstra drenering. Totalt brukte vi dobbelt så mye masse som budsjettert.

Prosjektet hadde ett budsjett på 650 000,- med støtte fra SpareBank 1-stiftelsen Ringerike på 500 000,- vi endte med en regning på litt over 800 000,-

Vi håper denne spleisen dekker inn og støttes av brukere og andre som støtter jobben vi gjør. . Endelig har vi full stall og ventelister. Kanskje pga nye paddocker.

Nye Paddocker HRRK

8 050 kroner innsamlet

14 givere
Avsluttet 01.03.2024
5% av 150 000 kr
Hønefoss og Ringerike Rideklubb
Verifisert
Arve Nordskog står bak spleisen
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Mille Brandsnes
    🩷
  2. Bjørn Carstensen
  3. 1 ga anonymt

Hjelp Hønefoss og Ringerike Rideklubb å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Arve Nordskog er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×