Hopp til hovedinnhold

Oppdateringer

  1. 6. november 2024 14:23

    På vegne av alle i NRK TV-aksjonen og Barnekreftforeningen vil jeg takke for at dere opprettet en digital bøsse/Spleis og engasjerte dere i årets TV-aksjon. 

    Det ble et fantastisk resultat og det bidro nettopp dere til! Det er fullt mulig å fortsette innsamlingen, de digitale bøssene/Spleisene stenger 1.desember.

    Tusen hjertelig takk for innsatsen i år og jeg håper dere har lyst til å bidra neste år også!

    Nina Larsen, leder for NRK TV-aksjonen

  2. Langt løpt og mye donert 💸🫡

    22. oktober 2024 16:56

    På søndag gikk TV-aksjonen og baneløpingsbonanzaen av stabelen. Jeg satte som mål på å løpe halvparten av distansen donert ved løpestart (56 km), og sju timer, en halvannen liter rød-cola og en stortånegl seinere var det gjort. Mange venner og familiemedlemmer stilte opp for å ta sin del av den resterende halvparten av distansen, og jeg hadde følge rundt på bana hele dagen lang.

    Vi kan glede oss over å ha samla inn sinnsvake 128 700,- til Barnekreftforeningen og bygging av familieboliger. Dette er ikke langt unna en tidel av hele Askøy sitt bidrag til TV-aksjonen. Alle som har bidratt med 1 000,- eller mer skal om litt tid motta et takkekort fra oss.

    Tusen hjertelig takk til alle som har bidratt med donasjoner, selskap og heiing. Det er rørende å oppleve deres engasjement!

  3. Jeg skal på lufta!

    18. oktober 2024 10:22

    I år som i fjor har jeg blitt invitert til radiostudioet til NRK P1. Jeg blir å høre på Opptur omtrent kvart på ni på søndag. I studio sitter også presidenten i Barnekreftforeningen og Sykkelaksjonen skal intervjues fra sykkelsetet når de skal sykle Bergen-Oslo på 18 timer.

    Jeg strømmer også løpinga og svelesteikinga hele dagen på youtube. Der blir det mulig å se framdriften til både kroner donert og meter løpt. Jeg håper vi sees!

  4. Tusen hjertelig takk for alle donasjoner så langt! ❤

    8. oktober 2024 19:01

    Jeg er overvelda av deres giverglede, når nesten det dobbelte av spleisens opprinnelige mål er allerede nådd! Etter å ha gjennomført avstemming, er det bestemt at jeg skal få hjelp til å nå løpemålet. Jeg tenker å dele distansen likt mellom meg og allierte på Skansemyren, men det kan bli langt nok det! I samme sleng øker spleisens innsamlingsmål til 100 000,-!

    Alle som har donert mer enn 1 000,- kan få tilsendt et kunstverk av Edgar, men flere har gitt anonymt. Dersom dere ønsker å motta kunstverket, kan dere sende meg navn og adresse til meg på e-post på brynjarspost@gmail.com.

Brynjar løper fra problemene atter igjen

128 900 kroner innsamlet

209 givere
Avsluttet 01.12.2024
128% av 100 000 kr
Verifisert
Brynjar Bakken Aarskog
står bak spleisen
NRK TV-aksjonen mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Thomas Østrem
    støttet og skrev en hilsen
    ❤️
  2. Anonym
    1 giver ga anonymt
  3. Eirin
    støttet
Vis all aktivitet

Hjelp Brynjar Bakken Aarskog å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Brynjar Bakken Aarskog er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×