Prosjektbilde for Alexandra, Christoffer,  Anastasia og Amanda løper for Ingen Utelatt

Alexandra, Christoffer, Anastasia og Amanda løper for Ingen Utelatt

Vi lurer på om du har lyst til å sponse oss når vi løper for Ingen Utelatt den 11. juli? Alle pengene som samles inn går til å hjelpe barn med funksjonsnedsettelser i Uganda.

Som sponsor støtter du oss med et fast beløp for hver runde vi løper, eller med et fast beløp for at vi deltar. Pengene vil gå til oppbyggingen og driften av en omsorgsby, som er et helt nytt hjelpetilbud for barn med funksjonsnedsettelser i Uganda. Mer om hva pengene går til kan du lese på ingenutelatt.no.

Vi håper du vil støtte saken, og er du i nærheten må du gjerne komme å heie på oss når vi løper.

Sponsorgaver kan betales inn via Spleis. Vi oppdaterer med hvor mange runder vi løper etter løpet er gjennomført. 

Sponsorer kan også vippse til 817336 eller bruke kontonummer 3000 37 32750, og merke gaven med «Aksjonsløp».

Se filmen om hva støtten går til:

Alexandra, Christoffer, Anastasia og Amanda løper for Ingen Utelatt

4 150 kroner innsamlet

8 givere
Avsluttet 31.07.2024
83% av 5 000 kr
Nathalie Økland Edvardsen sitt profilbilde
Verifisert
Nathalie Økland Edvardsen
står bak spleisen
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Jørgen
  2. 1 ga anonymt
  3. Marion
    Flott at dere skal springe, kjempe glad i dere❤️❤️❤️❤️❤️
Del innsamlingen
Facebook
X
Plakat
Lagre bildet på telefonen din og last bildet opp på Instagram som et vanlig innlegg eller i story.
Skriv ut en plakat og heng den opp i ditt nabolag eller legg den i naboenes postkasse.
Skriv ut QR-koden og vis den frem til potensielle givere slik at det blir enklere for dem å gi.
Nathalie Økland Edvardsen er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår? Rapporter den til oss.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×