Bli med på årets sjømatfest hos oss i Færder Sjømat!
Færder Sjømat startet for et halvt år siden med vårt eget fiskemottak her på Tenvik etter at det mottaket vi leverte til gikk konkurs. Vi har lagt ned utallige timer med egen innsats – alt fra å male gulvet, pakke reker til å håndtere kundekontakten. Etter en givende sesong og en rekke henvendelser fra våre kjære besøkende her på fiskemottaket ønsker vi nå å løfte opplevelsen for våre gjester ved å ferdigstille vårt nye konferanserom. Her vil besøkende få nyte fersk sjømat direkte fra oss lokale kystfiskere som leverer til fiskemottaker her på Tenvik, i de idylliske omgivelsene her i Færder skjærgården. Din donasjon vil bidra til å realisere denne drømmen vår, sammen kan vi straks tilby akkurat deg en unik VIP-sjømatfest til våre mest lojale kunder og støttespillere.
For bidrag over 1000 kr pr person så vil du få en VIP-billett til årets sjømatfest til en verdi av 1999 kr og følelsen av at du har vært med på å gjøre konferanserommet inne på Færder Fiskemottak på Tenvik til en realitet.







Du vil selv kunne bestemme hvilke dag som du ønsker å "booke" konferanserommet, men da må dere være over 10 gjester som kommer på en gang, og det er maks plass til 16 gjester på en gang.
Vi ser frem til å ønske akkurat deg hjertelig velkommen til årets sjømatfest!