Hopp til hovedinnhold

Oppdateringer

  1. Før og etter

    7. november 2024 06:06

    Hei! Tenkte bare dele noen "før og etter" bilder fra sentret :)

    Her under kan dere se lokalene før oppussingen - det var seksjonert inn i 3 forskjellige rom, med 1 liten toalett, uten bod og uten kjøkken.

    Her er en modelle av lokalene som vi planerer  - med kjøkken til høyre i bildet, og 2 små toaletter enda litt mer til høyre. Det blir en totalareal på cirka 66m2 i det store rummet, pluss en bod. Vi setter opp spiletak med spiler som vi beiser selve, og tar grønn fin kalkmaling på veggene. Samt vegglamper som ikke vises i bildet. Det blir fint parkettgulv med gulvvarme dessuten!

    Tusen takk for deres hjelp å gjøre dette mulig, tenk hva bra dette blir når vi er ferdige ^_^ Og spre gjerne ordet om oss og prosjektet våres!

    /Ruben

Fundraiser for Tromsø Meditasjons nye lokaler 🏡

22 300 kroner innsamlet

51 givere
Avsluttet 01.12.2024
30% av 73 600 kr
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Inger Janne
    Fantastisk prosjekt, lykke til!
  2. August
    Lykke til! Blir større bidrag etter første lønnen :)
  3. Laila
    Lykke til!

Hjelp TROMSØ MEDITASJON OG YOGA å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
TROMSØ MEDITASJON OG YOGA er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår?

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×