Godt nytt år og hjertelig takk til alle som har bidratt!
Kjære alle dere som har bidratt til denne spleisen. Tenke seg til at det har blitt over 20.000 i løpet av julen. I tillegg har TaNo mottatt store og små beløp via Vipps og direkte til konto de siste ukene. Alle disse bidragene er av svært stor betydning for å holde arbeidet i gang i Tanzania.
Siden det var en så fantastisk respons på denne Spleisen så sente jeg en hilsen til Moyo Mmoja i Tanzania og ba dem ta med alle barna ved hjemmene og alle ungdommene (som nå er hjemme fra internatskoler for jule- og nyttårs feiring) med på en eksta hyggelig dag med bading, lek og og mat. Fra bildene kan man se at gjengen har hatt det både moro og hyggelig.
Det er alle faste faddere og andre bidragytere som gjør det mulig for oss å gi et tilbud til tidligere helt forlattte barn og unge i Tanzania. Vi er en liten organisasjon, så ethver ny fadder og ethvert bidrag er av stor betydning for arbeidet. Se gjerne www.tano.no for mer informasjon - og meld deg gjerne som fadder.
Godt nytt år til alle!
Mvh, Olav

