Prosjektbilde for Støtt min tur Norge på Langs – etapper fra Lindesnes til Nordkapp!

Støtt min tur Norge på Langs – etapper fra Lindesnes til Nordkapp!

Jeg skal gå Norge på langs – fra Lindesnes til Nordkapp – etappevis, alene og med sekk på ryggen. Dette er et personlig eventyr og en fysisk og mental reise, og jeg håper du vil støtte meg på veien!

Hei!

Jeg heter Kenneth og jeg har satt meg et mål om å gå Norge på langs – hele veien fra Lindesnes til Nordkapp. 

Turen tar jeg etappevis på grunn av jobb, og jeg skal gå den alene. Første etappe går fra Lindesnes fyr til Ljosland og  starter 1.Juni .

flere etapper følger i månedene fremover.

Dette er ingen vanlig ferietur. Det er et prosjekt som krever tid, forberedelse og ikke minst penger til utstyr, reise, mat og sikkerhet. Derfor håper jeg du vil være med og støtte meg – enten med et lite bidrag, en deling eller noen gode ord på veien.

Pengene går blant annet til:

• Transport til og fra etappene

• Kart og navigasjonsutstyr

• Telt, sovepose og annet turutstyr

• Mat og gass til primus

• Uforutsette utgifter underveis

Om du synes prosjektet er spennende og ønsker å bidra, setter jeg utrolig stor pris på det. Jeg kommer til å dele fra turen med bilder, videoer, tekst og oppdateringer underveis!

https://www.instagram.com/skaugepalangs?igsh=NnlvOG80amM2MHQw&utm_source=qr

Tusen takk for at du leser – og kanskje støtter!

Støtt min tur Norge på Langs – etapper fra Lindesnes til Nordkapp!

250 kroner innsamlet

1 giver
6 dager igjen
1% av 20 000 kr
Kenneth Skauge sitt profilbilde
Verifisert
Kenneth Skauge mottar pengene
Denne knappen åpner en modal med delingsknapper, hvorav den første heter «Del på Facebook».

Siste aktivitet

  1. 1 ga anonymt
Del innsamlingen
Facebook
X
Plakat
Lagre bildet på telefonen din og last bildet opp på Instagram som et vanlig innlegg eller i story.
Skriv ut en plakat og heng den opp i ditt nabolag eller legg den i naboenes postkasse.
Skriv ut QR-koden og vis den frem til potensielle givere slik at det blir enklere for dem å gi.
Kenneth Skauge er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår? Rapporter den til oss.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×