Prosjektbilde for Hjelp oss å hjelpe andre❤️

Hjelp oss å hjelpe andre❤️

Alle pengene går til mennesker som sliter økonomisk og trenger en oppmuntring i tøffe tider

Fjerde året på rad og dette har virkelig blitt en tradisjon. Denne tradisjonen vokser for hvert år og flere hjelpere melder seg og donoasjoner, store og små har kommet inn. Amanda (datter, 11år) selger armebånd og samlet inn en stor sum til denne innsamlingen i fjor. Hun er like gira i år.

For dere som ikke har hørt om denne tradisjonen enda. Så har det seg sånn at jeg, Susanne ville muntre opp noen av de som slet økonomisk. Jeg er frisør, så i tillegg til å samle inn penger, ville jeg klippe disse menneskene gratis. Dette gjorde jeg to år på rad. Frem til min helse sluttet å funke og jeg ikke kunne klippe lengre. I fjor droppet vi derfor klippingen, men fortsatte selvfølgelig innsamlingen.

I år som i fjor skal jeg samarbeide med NAV Bamble og de skal hjelpe meg å plukke ut mennesker som virkelig trenger en oppmuntring i julen som kommer. I fjor fikk 29 barn en super fin julestrømpe fylt med masse godsaker for pengene vi samlet inn og noen familier fikk penger til mat.

Julen er ikke gledens tid for alle, dessverre. Julen kan være som et forstørrelsesglass. Det som kjennes godt, blir enda bedre, og det som er trist og vondt blir verre. Julens fokus på fellesskap, tradisjoner og feiring kan bidra til å forsterke de problemene man allerede står i.

Noen savner sine kjære ekstra mye denne tiden, mens de som lever alene kan føle seg mer ensomme. Noen sliter med alvorlig sykdom, økonomi, andre med sorg, depresjon eller angst som blir ekstra tyngende i høytiden. Derfor er det viktig at vi står sammen og passer på hverandre.

I fjor nådde vi 35.000kr. Klarer vi 40.000kr i år?

Ingen beløp er for små.

Hjelp oss å hjelpe andre❤️

Gå gjerne inn på Instagram siden min, Hairby_susanne å les litt mere om denne innsamlingen og hva vi sammen har fått til de siste tre årene.

Hvis du vil bestille armebånd fra Amanda kan du  gå inn på instagram siden Amandas_Perleverksted å bestille armbånd etter eget ønske. Armbåndene koster minimum 20kr og du setter pengene rett inn på denne spleisen.

Kontakt Nav Bamble, sosialhjelpen hvis du bekymrer deg for at dette ikke er reelt..

Håper virkelig vi kan glede noen i desember. Vi har ca 7mnd på oss å forhåpentligvis samle inn masse penger til de som trenger det❤️

På forhånd, tusen takk ❤️

Hilsen Susanne

Hjelp oss å hjelpe andre❤️

11 660 kroner innsamlet

51 givere
143 dager igjen
29% av 40 000 kr
Verifisert
Susanne Hansen mottar pengene
14 givere har nylig støttet
❤️ 14
støttet nylig
Denne knappen åpner en modal med delingsknapper, hvorav den første heter «Del på Facebook».

Siste aktivitet

  1. 1 ga anonymt
  2. Kristian Gaasrud
    Et armbånd
  3. 3 ga anonymt
Del innsamlingen
Facebook
X
Plakat
Lagre bildet på telefonen din og last bildet opp på Instagram som et vanlig innlegg eller i story.
Skriv ut en plakat og heng den opp i ditt nabolag eller legg den i naboenes postkasse.
Skriv ut QR-koden og vis den frem til potensielle givere slik at det blir enklere for dem å gi.
Susanne Hansen er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår? Rapporter den til oss.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×