Carnivore, Faste og Cellegift Del.2
Jeg er nettopp ferdig med en 8 ukers periode med Carnivore diett og faste som har vist seg å virke veldig positivt, og jeg starter i morgen på en ny og denne gangen knallhard cellegiftkur som jeg håper i kombinasjon med carnivore dietten vil gi enda flere positive resultater.
Jeg skal legge ut både den infoen jeg la ut i den forrige spleisen her, og også kopiere inn oppdateringene fra den forrige slik at dere får all bakgrunnen for at jeg velger å kjøre i gang med en ny spleis foruten det faktum at det koster en arm og en legg å bare spise biff og laks og lignende proteiner.
Nå må jeg i tillegg kutte ut ost og andre melkeprodukter, så det vil dessverre være et skudd for baugen, men sånn er det bare.