Hopp til hovedinnhold

Oppdateringer

  1. NY INFO 😊!

    4. juni 2025 07:31

    STAMNES ARENA – Nå er det endret igjen – SIL G16 får spille hjemmekamp i siste avgjørende NM kval for Nord Norge, når de møter Tromsø. Dette ble bestemt etter at Tromsø tok kontakt og tilbød SIL å ha kampen på Stamnes Arena, mot at de er med på å dekke reiseutgiftene til de røde og hvite. SIL er med på den!

    En av årsakene til at Tromsø ønsker å ta kampen på Stamnes er faktisk tilskuertall og stemningen rundt disse kampene. På Stamnes ventes det 300+ tilskuere til denne kampen, mens i Tromsø antar de at det ikke hadde blitt så stor oppslutning.

    En annen årsak var at kampen måtte ha blitt spilt i en helg, som gjorde det vanskelig for dem med tanke på nasjonale kamper.

    Derfor har TIL tilbudt SIL å spille kampen i Sandnessjøen. Vi er nødt til å rette en stor takk til alle som har bidratt på Spleis, tusen takk til Lovundskyss for et solid bidrag og tusen takk for bidraget fra vår samarbeidsklubb Dønna IL – uten dere hadde dette ikke vært mulig ❤

    NFF sentralt har også godkjent dette, og dermed skal kampen spilles på Stamnes Arena mandag 23. juni kl 14.00.

    Dette blir gøy!

    HEIA SIL!

Hjelp Sil Fotball G16 til NM-kvalik i Tromsø!

48 570 kroner innsamlet

108 givere
Avsluttet 21.06.2025
48% av 100 000 kr
Avsluttet

Spleisens sponsorer

  • Dønna IL Fotball16 560 kr

Siste aktivitet

  1. Dønna IL Fotball
    God tur til Tromsø hilsen Dønna IL Fotballs styre.
  2. 1 ga anonymt
  3. Arnhild & Roy Langseth

Hjelp SANDNESSJØEN IDRETTSLAG å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
SANDNESSJØEN IDRETTSLAG er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×