Prosjektbilde for Parkinson Unity Walk: gå for parkinson

Oppdateringer

  1. 14. juni 2025 19:57

    Heia oss! 💪

    Vi har klart det - over en halv million er samlet inn til parkinsonsaken! Og det er takket være din fenomenale innsats🥳👏🏼 Det er rett og slett rørende! Og noen spleiser har fortsatt noen dager igjen!  

    Tusen hjertelig takk - vi er så stolt - Team parkinson ruler!!! 💙

  2. 12. juni 2025 09:14

    Dere💛 352 102 kr er samlet inn! 

    Nå kjemper vi for parkinsonsaken! Kjør på de siste dagene og spør flere om å støtte innsamlingen din.    

    Har du allerede nådd innsamlingsmålet eller nærmer deg, kan du øke det slik at folk blir oppmuntret til å støtte deg. Og, husk å dele med nettverket ditt!🌺

    Heier masse på dere i innspurten!! 💪

    Entusiastisk hilsen fra Annette, og alle oss i Norges Parkinsonforbund

    Psst. Om du ønsker å ha med QR-kode til turen din på lørdag, trykker du på "del"-knappen inne på spleisen deres, og så dukker QR-kode opp nederst til høyre.    

  3. 10. juni 2025 21:07

    Vi har passert 300 000 innsamlede kroner! 🥰️

    Engasjementet deres varmer langt inn i hjerteroten. Tusen takk for hver eneste krone, deling, heiing og omtanke - sammen gjør vi en forskjell! 

    Vi har fortsatt noen dager igjen og vi gir oss ikke! Den store dagen er lørdag 14.juni - og vi håper at dere blir med og løfter dette helt i mål!! 💪💙

    Stooor heiahilsen fra Annette - på vegne av oss i Norges Parkinsonforbund 

Parkinson Unity Walk: gå for parkinson

1 800 kroner innsamlet

4 givere
66 dager igjen
Solveig Grønkilen Bekk sitt profilbilde
Verifisert
Solveig Grønkilen Bekk
står bak spleisen
Denne knappen åpner en modal med delingsknapper, hvorav den første heter «Del på Facebook».

Siste aktivitet

  1. Kirstine
    Håper forskerne finner en løsning
  2. 1 ga anonymt
  3. Mona Moxness Lyftimgsmo
Del innsamlingen
Facebook
X
Plakat
Lagre bildet på telefonen din og last bildet opp på Instagram som et vanlig innlegg eller i story.
Skriv ut en plakat og heng den opp i ditt nabolag eller legg den i naboenes postkasse.
Skriv ut QR-koden og vis den frem til potensielle givere slik at det blir enklere for dem å gi.
Solveig Grønkilen Bekk er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår? Rapporter den til oss.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×