Hopp til hovedinnhold

💜 Støtt LHL Sepsis og Meningitt!

Alle innsamlede midler går uavkortet til interessegruppens arbeid med folkeopplysning, støtte og synliggjøring av sepsis og meningitt i Norge.

Sepsis og meningitt er livstruende infeksjonstilstander som kan ramme hvem som helst – når som helst. Likevel vet altfor mange ikke hva det er før det rammer dem selv eller noen de er glad i. Mange overlevere sitter igjen med senskader og et hjelpebehov som ikke blir fanget opp.

Vi er en liten frivillig gruppe som vet hvor tøft dette kan være, og hvor viktig det er å bli tatt på alvor i tide.

Ønsker du å støtte oss med 150 kr eller mer, sender vi et armbånd med teksten "Stopp Sepsis" eller "Stopp meningitt" som takk. Legg igjen navnet ditt i Spleisen og send en mail til lhl.som@lhl.no med adressen din og hvilket armbånd du ønsker å få tilsendt.

💜 Takk for at du støtter – og for at du deler!

💜 Støtt LHL Sepsis og Meningitt!

6 200 kroner innsamlet

16 givere
Avsluttet 31.12.2025
62% av 10 000 kr
LHL mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Anniken Nordly
    Til minne om Ada Elise❤️
  2. 3 ga anonymt
  3. Marianne Moe-Larsen
    Viktig arbeid❤️❤️❤️

Hjelp LHL å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
LHL er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×