Hopp til hovedinnhold

Oppdateringer

  1. Utvidelse av spleisen

    15. oktober 2025 11:12

    Hei alle sammen!

    Vi utvider spleisen med 14 dager slik at vi kan prøve å kjøre en siste heftig deling på sosiale medier og kanskje få en siste boost.

    Her er en direkte link om du vil sende til folk på mail, instagram eller facebook f.eks.   https://www.spleis.no/project/448022

    Setter umåtelig stor pris på delinger.

    Hilsen

    Tribute

  2. Oppdatering

    6. oktober 2025 11:05

    Hei!

    For alle som ser på Spleisen og tenker at det er umulig å samle inn hele beløpet så har dere nok rett i det.

    Men alt er ikke tapt. Det vil arrangeres en rekke veldedighetskonserter der alle inntekter går til Tribute i nærmeste fremtid. 

    Igjenting 17 oktober er første ut.

    Så om ikke hele beløpet vi trenger kommer inn på denne Speisen, så hjelper det voldsomt på i det store bilde.

    Så ikke gi opp.Del Spleisen vår i det ganske land, så kommer vi nok igjennom dette også.

    Vennlig hilsen

    Tribute

  3. 26. september 2025 11:55

    Takk til alle som har vært med på spleisen så langt. 

    Hadde vært fint om dere delte denne spleisen på sosiale medier og oppfordret alle dere kjenner til å gjøre det samme.

    TAKK!

Tribute trenger hjelp

220 764 kroner innsamlet

213 givere
Avsluttet 29.10.2025
24% av 900 000 kr
Tribute
Verifisert
Michael Ravndal står bak spleisen
TRIBUTE AS mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Anne
  2. 1 ga anonymt
  3. Fra Mike & Lisbeth 🤘

Hjelp Tribute å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Michael Ravndal er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×