Til støtte for Tobias, som altfor tidlig mistet mammaen sin
Vår kjære Esther Caspers Andreassen gikk plutselig bort. Helt uventet og altfor tidlig ble hun revet fra oss, og hun etterlater seg sin elskede mann og deres lille sønn Tobias som nylig fylte 4 år.
For mannen hennes var Esther alt. Hans beste venn, livspartner og trygghet. For Tobias var hun den beste mammaen man kan tenke seg, full av omsorg, varme og kjærlighet. Nå står de igjen i et ufattelig tomrom, der livet plutselig har gått fra å være tre, til å være to.
Esther var et menneske som lyste opp rommet bare hun kom inn. Hun var en kreativ sjel, en dyktig fotograf, en ivrig strikker og en bokelsker. Hun var sterk, snill og raus, og ble venner med alle hun møtte. Hun blomstret mer enn noen gang før, og så ble lyset slukket så altfor tidlig.
Sorgen er bunnløs. Hjertet til mannen hennes er knust, og lille Tobias har mistet mammaen sin. Ingen ord er store nok til å sette ord på en slik sorg.
Gjennom denne spleisen ønsker vi å gi en håndsrekning i en tid der ord ikke strekker til. Alle pengene vil gå direkte til Tobias sin framtid og til å lette hverdagen for pappaen som nå står alene.
Tusen takk til alle som vil vise omsorg og bidra. Hver eneste gave, stor eller liten, betyr mer enn ord kan beskrive🌹
