WOW, Luhr skole! For en innsats og så fantastisk at dere har klart å samle inn hele 103 500 kr til Redd Barnas arbeid for barns rettigheter. Vi setter stor pris på at dere engasjerer dere for at barn skal overleve, lære og være trygge – ingen skal utelates!
Takk også for at vi fikk komme på besøk i forkant av innsamlingen for å fortelle litt om Redd Barna sitt arbeid og hva vi gjør i Gaza. Det var veldig gøy å møte så mange engasjerte barn!
Deres bidrag gir mat, medisiner, helsehjelp og husly til barn som har mistet alt. Sammen redder vi barns liv. Her kan dere lese mer om hva pengene fra innsamlingen går til.
For ekstra oppmerksomhet til barna som har gjort en innsats; last ned diplom her.
En varm takk til alle som har bidratt. Hilsen oss i Redd Barna❤️
Forresten! Kan vi gi noe tilbake til dere? Redd Barna sine skolesider tilbyr nyttig undervisningsmateriell, nettvettsmateriale for lærere og foreldre og informasjon for barn og unge som har et prosjekt om eller for Redd Barna. Ta kontakt med skole@reddbarna.no om det skulle være noe. 😊

