NBK G2014 ALVERSUND/SEIM - Innsamling til OBOS CUP Stavanger 2026
NBK gutter fra Alversund/Seim født 2014 reiser på OBOS CUP Stavanger til sommeren!
Denne kjekke gjengen med 12åringer fra Nordhordland Ballklubb gleder seg stort til å representere klubben vår på OBOS CUP Stavanger denne sommeren. For spillerne blir dette deres første turnering med overnatting på skole – en opplevelse i seg selv.
Turneringen handler ikke bare om fotball. Den handler om lagfølelse, vennskap, mestring og minner for livet. Guttene har trent godt gjennom vinteren og lagt ned en solid innsats. Nå ser de frem til å måle krefter mot lag fra andre steder i landet. I tillegg har et spennende lag fra Stoke-on-Trent i England meldt sin ankomst i samme klasse.
Vi vil forsøke å holde egenandelen så lav som mulig, slik at alle får mulighet til å være med. Derfor håper vi at familie, venner og kjente ønsker å støtte. Små og store bidrag betyr mye.
Tusen takk for at du heier på NBK-guttene og bidrar til at dette blir en fantastisk opplevelse for laget!
Med vennlig hilsen
NBK G2014
Alversund / Seim


