Sunniva Elise's kamp mot kronisk sykdom(Lupus, Sjøgrens Syndrom og fibromyalgi)!
Sunniva Elise Heim var en staut ungdom med fremtidsdrømmer. Livet skulle imidlertidig snues på hodet da hun ble diagnostisert med Lupus og Sjøgrens Syndrom. Om ikke dette var nok, fikk hun senere påvist fibromyalgi. Siden da har livet bydd på sine utfordringer, men det skal Sunniva Elise ha; hun har stått imot i de verste stormene med hevet hode. Dessverre var hun nylig i en storm igjen, der det ble nok en tur på St.Olavs hospital, med operasjon og lengre opphold. Hun har også slitt med synet, og har 2% syn i skrivende stund. Og dette her synes jeg er så forb.... urettferdig.
Sunniva Elise ber heller ikke om denne spleisen. Denne har blitt opprettet fordi jeg synes hun fortjener å få distansert seg fra den økonomiske byrden midt oppi alt. Jeg vet også at det er påløpende kostnader etter hennes siste tur på sykehuset.
Vær med å gi til en jente som ikke ber om noe annet enn å bare få være seg selv. Og for alt det er verdt, så håper jeg vi en gang kommer dit igjen. For en mer sprudlende og livsglad jente skal du se lenge etter.
Vi heier på deg, Sunniva Elise Heim ❤️
