Hopp til hovedinnhold

Det siste møtet

Hvert bidrag settes enorm pris på. Jeg vil dele hvordan det ender, for de som måtte ønske dette, men jeg kommer til å respektere min mors privatliv gjennom hennes siste kamp. Takk, for din støtte!

Min mamma er alvorlig syk i Colombia. Hun har fått alvorlig anemi, og den siste uka har hun hatt fire blodoverføringer og blitt proppet full i antibiotika mens de prøver å finne årsaken. Hun er blitt mer og mer syk, og jeg har fått den nedslående beskjeden om å forberede meg på at hun ikke kommer til å klare seg. 

Jeg innser at det betyr at jeg kanskje snart ikke får muligheten til å treffe henne igjen. Og det smerter meg å vite at hun ligger alene på sykehuset i smerter, mens hun sakte dør. Jeg må dra ned. Hun har vært tvunget til å stå alene i alle disse årene. Jeg vil ikke at hun skal dø alene. 

Dessverre har jeg snart tømt vår sparekonto den siste uka på å betale for behandling, i håp og tro om at hun skulle klare det. At det fortsatt ville være tid for oss. Så jeg prøver nå å søke ut om støtte og hjelp. Alle, absolutt alle, monner drar! 

Det sitter veldig langt inne å nå spørre om denne økonomiske hjelpen. Men, jeg har snudd alle stener, og det er ikke lengre tid til å vente. 

Det siste møtet

22 550 kroner innsamlet

52 givere
12 dager igjen
90% av 25 000 kr
Verifisert
Maria Angelica Bråten mottar pengene
Denne knappen åpner en modal med delingsknapper, hvorav den første heter «Del på Facebook».

Siste aktivitet

  1. 1 ga anonymt
  2. Patricia
    Tenker på deg ❤️ Håper du får litt tid med din mamma ❤️ klem
  3. Lisa McFadden

Hjelp Maria Angelica Bråten å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Maria Angelica Bråten er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×