Hopp til hovedinnhold

Oppdateringer

  1. 20% av målet!

    11. september 2026 10:37

    Tusen takk til alle som har bidratt, delt og heiet på reisen så langt. Nå har vi passert 12 000 kroner, og det betyr at vi har nådd 20 % av målet.

    I oktober skal Sven Erik representere Norge i Master-VM i Functional Fitness.

    Det er resultatet av mange års trening ved siden av jobb, familieliv, oppussing av flere hus og hverdagen som pappa til tre gutter.

    Vi jobber videre med både sponsorer og spleis, og setter stor pris på alle som deler historien videre.

     Det er aldri for sent å sette seg store mål i  livet ❤️ Tusen takk for støtten.

  2. 12 % av målet er nådd – tusen takk!

    16. august 2026 20:14

    21 personer har nå bidratt til spleisen, og vi er utrolig takknemlige for all støtte, deling og heiing så langt.

    Det har vært en liten øyeåpner å oppdage hvor få støtteordninger som finnes for voksne enkeltutøvere. De fleste ordninger er rettet mot lag, foreninger og unge talenter. Derfor prøver vi oss med spleis og jakten på lokale samarbeidspartnere.

    Men dette handler egentlig om noe mer enn idrett.

    Det er aldri for sent å sette seg store mål.

    Tusen takk til alle som er med på reisen. Har du lyst til å dele spleisen videre eller tipse om mulige sponsorer, setter vi stor pris på det. Deling betyr mye. 

  3. 🇳🇴 5 % av målet er nådd – tusen takk!

    26. juli 2026 20:00

    På kort tid har vi gått fra 0 til 5 % av målet på spleisen, og vi er utrolig takknemlige for hver eneste krone, deling og oppmuntring ❤️

    Bildet er fra NM tidligere i år, hvor Sven Erik tok sølv. Etter mange år med trening ved siden av jobb, familieliv og hverdagen som pappa til Valentin, Hartvig og Augustus, har han nå altså kvalifisert seg til Master-VM i Functional Fitness på Aruba.

    VM-deltakelsen må i stor grad finansieres av utøveren selv, så vi fortsetter jakten på både sponsorer og støttespillere.

    Har du lyst til å bidra, kjenner du en bedrift som kunne vært interessert, eller ønsker du å dele spleisen videre, betyr det utrolig mye.

    Tusen takk for støtten så langt! ❤️🇳🇴

    ⚔️ Fra Sandnes til verdensscenen

Støtt vikingen vår Sven Erik til Master VM i Functional Fitness på Aruba! 🇳🇴💪

14 708 kroner innsamlet

36 givere
, 18 dager igjen
24% av 60 000 kr
Verifisert
Silje Christine Østrådt Vikeså mottar pengene
Denne knappen åpner en modal med delingsknapper, hvorav den første heter «Del på Facebook».

Siste aktivitet

  1. Anonym
    støttet og skrev en hilsen
    Lø heim!
  2. Christian og Silvia
    støttet og skrev en hilsen
    Lykke til! Vi heier på deg👍
  3. Mona
    støttet og skrev en hilsen
    You better work boy!👏🎉
Vis all aktivitet

Hjelp Silje Christine Østrådt Vikeså å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Silje Christine Østrådt Vikeså er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere populære spleiser

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×