Hopp til hovedinnhold

Sponsorsøknad til Tommy Lillegård’s dragrace satsing

Kjøreutstyr/sikkerhetsutstyr til sjåføren og drifting av juniordragsteren

Dragracing er en veldig spennende motorsport som man kan begynne med det året man fyller 8 år.

Dragracing går ut på å ha en rask reaksjonsevne og mestre et kjøretøy i høye hastigheter på en bane.

Alle sponsor midler vil gå til kjøreutstyr/sikkerhetsutstyr (hjelm, flammehemende kjøredress, kjøresko, hansker++) som er påbudt under kjøring. Og drifting av dragsteren (drivstoff, olje, dekk osv)

Dette er en sport som Tommy har veldig lyst til å satse videre på, så vi håper at så mange som mulig vil hjelpe til så Tommy har mulighet til å satse og utvikle seg innen denne motorsporten han brenner for.

Alle midler både små og store mottas med stor glede.

Støtt spleisen

Gi et valgfritt beløp

Gi det du vil

For deg som vil støtte med et valgfritt beløp

Kjøp belønninger

Innsamler har ansvar for distribusjon av belønninger

Navnet sitt eller navnet på bedriften på dragsteren og racebussen

Navnet på personen eller bedriften på dragsteren og bussen samt på sosiale mediaer om ønskelig. Det vil også komme små overraskelser i posten. NB! Dette gjelder for en sesong. Om noen ønsker å sponse flere sesonger bes de ta kontakt med undertegnede!
1 000 kr
Velg antall
1

Sponsorsøknad til Tommy Lillegård’s dragrace satsing

1 000 kroner innsamlet

3 givere
Avsluttet 23.08.2019
Verifisert
Stein Ove Lillegård mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Bestemor Elin
  2. Mona Veikleenget
  3. Erlend Øyen

Hjelp Stein Ove Lillegård å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Stein Ove Lillegård er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×