Hopp til hovedinnhold

Nyeste oppdatering

«Tusen takk ❤️»

Mobbeofrenes kamp for rettferdighet i Drangedal

Alle pengene går rett til en klientkonto hos Advokat Vibeke Heine Bæra, øremerket saksomkostninger for mobbeofrene i Drangedal.

Det har vært en mobbekultur i Drangedal kommune, som har pågått i flere år, som skoleledelse, kommunen og rådmann ikke vil innse.

De "takker" dem som har stått fram  som har fått ødelagt sin skolegang og sitt sosiale liv, men de nekter enhver form for ansvar.

Det er flere som ikke ønsker/tør å stå frem, pga represalier fra enkelte i bygda.Cecilie Haugen har gitt denne ukulturen  et ansikt. Nå ønsker jeg å hjelpe dem, så de kan føre denne saken videre,  frem mot rettferdighet.

Mobbingen har eskalert ikke avtatt i Drangedal... :slight_frown: 

Mobbeofrenes kamp for rettferdighet i Drangedal

7 400 kroner innsamlet

25 givere
Avsluttet 30.04.2020
14% av 50 000 kr
Verifisert
Torun Anita Hilden
står bak spleisen
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Torun-Anita Hilden
    Vi kjemper sammen med dere. Torun og Einar
  2. Stephan
    Reis deg igjen og slå tilbake!
  3. 4 ga anonymt

Hjelp Torun Anita Hilden å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Torun Anita Hilden er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×