Borte bra, hjemme best!
Jeg hadde et ganske ålreit opphold på Volvat. Sykepleierne var supersøte og omsorgsfulle. Sykepleieren på natt var jo helt gull, hjalp meg til og med med å flette håret etter jeg hadde dusjet. 🥰

Jeg har vel kanskje ikke oppdatert så mye, men, jeg fikk jo reise hjem på fredag som var. Vedrørende hjemreisen var jeg ganske optimistisk og tenkte at det kom til å gå helt fint. Jeg kom meg jo hjem, MEN!
Fredag 1. april - dagen jeg ble skrevet ut fra Volvat i Bergen etter ryggoperasjonen.
ALDRI før har jeg hatt en dag som har vært like utmattende som denne. Jeg hadde heldigvis bestilt rullestol på flyplassen, uten denne og min kjære Magnus, hadde jeg aldri i verden kommet meg hjem. Til å begynne med, var det i hovedsak kun typ postoperative smerter i rygg og mage. Men disse smertene var så intense at jeg spente hele kroppen, hele tiden, uten pause. Det gjorde selvfølgelig til at all muskulatur i område skuldre, nakke og hals var såpass anspent at det føltes ut som jeg hadde konstante kramper.
Noe som igjen gjorde at jeg fikk den verste hodepinen jeg noen gang har kjent på. Av den type intense smerte som får deg til å tenke/føle at det hadde vært bedre å bare "legge på røret" for godt. For den smerten kunne verken fjernes med paracet, væske, massasje eller noe annet.
De snaue 50min på flyet har vært de lengste 50min ever!
Men vi kom oss endelig hjem etter hvert, og kroppen og hue senker endelig guarden. Som resulterer i at jeg spyr som en gris🤮 Forøvrig er ikke det å anbefale, når man har to ferske operasjonssår på ryggen og ett på magen.
Men, fikk på meg rene klær, tørka litt tårer og kavet meg opp i sofaen i fosterstilling og sovnet tvert!
Jeg vil gi all heder, ære og all min takknemlighet og kjærlighet til min kjære, Magnus❤️ Dette hadde ikke gått bra uten han😭 Jeg er en veldig heldig frøken, som har min snille, gode Magnus!
Og til alle dere andre: Tusen takk for all søtte og heiarop dere har gitt meg!
Og takk for alle bidrag på denne spleisen, fikk utbetalt totalt 27.100,-, dvs 27.100,- mindre i banklån, fantastisk! Fakturaen på 232.500,- ble betalt i sin helhet i dag:

Legger ved litt diverse bilder fra oppholdet på Volvat:




