✌🏽🇵🇸 Hjelpende hender for Gaza: Gi hjelp, Gi håp!
Sammen kan vi være lyset i mørket. I hjertet av Gaza, hvor mennesker står overfor ekstreme utfordringer under krigens skygge, ønsker vi å spre håp og gi en hjelpende hånd. Den pågående konflikten har skapt en desperat situasjon, og mange familier lider under ekstreme forhold med mangel på mat og drikke, på grunn av blokaden, men også deriblant prisøkningene.
Jeg og familien har startet denne spleisen for å samle inn penger som vil bli brukt direkte til nødhjelp, mat og drikke til de som trenger det mest. Våre bekjente (familiemedlemmer) vil ta ut pengene fra deres konto, og personlig sørge for å kjøpe forsyninger, inkludert mat, drikke og andre nødvendigheter, som skal leveres direkte til familiene som er hardt rammet – familiene i nabolaget.
Ditt bidrag kan utgjøre en forskjell i livene til de som lider. Hver eneste krone teller, og sammen kan vi lindre smerten og gi håp til de som trenger det mest. Sammen kan vi være en kilde til trøst og støtte i en vanskelig tid. La oss vise solidaritet og kjærlighet gjennom handling.