Hopp til hovedinnhold
Logo SpareBank 1 Søre Sunnmøre

Vinnarane av veketrekningane er trekt for denne gong! Du kan framleis støtte spleisane sjølv om stemminga er avslutta.

Sjekk ut vinnarane

SpareBank 1 Søre Sunnmøre har støttet innsamlingen med 90 000 kr

Oppdateringer

  1. Lysene på Rotarystien er tent!

    8. september 2021 19:37

    Nå er høsten kommet, og det begynner å mørkne på kveldene. Da er det ekstra stor stas å kunne si at lysene på Rotarystien er satt opp og tatt i bruk! Hareid Rotary Klubb vil takke alle som har bidratt til å finansiere prosjektet Lys på Rotarystien! 

    Hareid Rotary ønsker å knytte til seg flere medlemmer. Er du interessert så ta kontakt med meg eller andre medlemmer I klubben. 

    Hareid Rotary har nye planer for Rotarystien! Vi har startet å arbeide med et prosjekt som heter Aktiviteter for barn på Rotarystien. 

  2. Status 22.februar

    22. februar 2021 22:23

    Nå er vi inne i siste uken av spleisen for Lys på Rotarystien. Det er fortsatt mulig å gi et bidrag til prosjektet! Og vi trenger DIN stemme for å være med i trekningen om 10 000 kroner denne uka. 

    Vi kan informere om at prosjektet går framover. Vi har fått inn tilbud på lysarmatur og lysstolper, og har satt dette i bestilling. Det er flere bedrifter og privatpersoner som vil bidra til arbeidet med å få opp stolpene. Sammen får vi dette til å bli en realitet! 

    Vi i Hareid Rotaryklubb takker for alle bidrag! 

  3. Status 6.februar

    6. februar 2021 20:03

    Den siste uken har det jevnt og trutt kommet inn bidrag til Lys på Rotarystien. Det er kommet inn totalt 72 bidrag her på spleisen siden den startet! 

    Samlet på Spleis, Vipps og bankkonto er det kommet inn bidrag fra privatpersoner på over 33 000:grinning:

    Tusen takk til alle som bidrar og stemmer på dette prosjektet!

  4. Status pr 1.februar

    1. februar 2021 20:04

    Nå trenger vi DIN hjelp til å få nok stemmer til å bli med i ukestrekninger om. Kr 10  000.- Gi oss din stemme- det er helt gratis! Stem på Lys på Rotarystien hver dag denne uka, så kan det hende vi vinner 10 000 kroner! 

    Det er et stort engasjement rundt Lys på Rotarystien! 

    Prosjektleiar i Hareid Rotary Klubb, Sverre Jarl Ulstein, arbeider med å få inn pristilbud på stolper og utstyr.

    Styret i klubben arbeider med å få inn midlar frå bedrifter i nærmiljøet.

    Med alle sponsormidler, bidrag fra privatpersonar, sponsing av grus, grunnarbeid, kabler og utstyr så nærmar vi oss snart kroner 100 000.- 

    TUSEN TAKK til alle sammen!

  5. Status pr 22.januar

    22. januar 2021 17:07

    Etter at Lys på Rotarystien prosjektet ble startet har det kommet inn bidrag fra privatpersoner på Vipps, kontoen til Rotarystien og her på Spleis for hele 20 000! 

    I tillegg har Island Offshore bidratt med kr 10 000 og Intership med kr 13 500. 

    Tusen takk for alle bidrag! 

    Vi er veldig glade for all økonomisk støtte. Og vi får tilbakemeldinger på at stien betyr mye for folk og at det er et viktig tiltak for folkehelse!  Fortsett å bruk stien, men vær forsiktig nå som det er glatt ute! 

Lys på Rotarystien -Hareid Rotary Klubb

147 000 kroner innsamlet

101 givere
Avsluttet 28.02.2021
49% av 300 000 kr
Givere (57 000 kr)SpareBank 1 Søre Sunnmøre har støttet innsamlingen med 90 000 kr
Hareid Rotary Klubb
Verifisert
Hanne Karstensen Rognan står bak spleisen
HAREID ROTARY KLUBB mottar pengene
Avsluttet

Spleisens sponsorer

  • K L HAREIDE AS10 000 kr
  • DRIVKRAFT vinnar veke 410 000 kr

Siste aktivitet

  1. SPAREBANK 1 SØRE SUNNMØRE
  2. K L HAREIDE AS
  3. DRIVKRAFT vinnar veke 4

Hjelp Hareid Rotary Klubb å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Hanne Karstensen Rognan er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×